Pivní záchranka

Vítáme Vás na stránkách Pivní záchranky!

Vítejte u nás!

V naší nabídce máte možnost si objednat z několika desítek pivovarů z ČR i zahraničí. Zapůjčit si výčepní zařízení (jednokohoutové i dvoukohoutové). Párty pípy, narážeče, pivní sety, stánky, slunečníky, zkrátka všechno potřebné pro jakoukoliv příležitost.

Každý zákazník může počítat s individuálním přístupem a snahou  pomoci při výběru piva, vhodného druhu výčepního zařízení a ostatního příslušenství .

V PŘÍPADĚ ŽE NENAJDETE PIVO KTERÉ BY JSTE SI RÁDI OBJEDNALI, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT, JSME SCHOPNI ZAJISTIT JAKÉKOLIV PIVO Z CELÉ ČR .

Novinky a aktuality naleznete na našem FACEBOOKu.


Něco málo z historie…

2010
Myšlenka Pivní záchranky vznikla v roce 2010, kdy v okolí Moravského Krumlova nebylo moc příležitostí k zakoupení sudových piv. Věci se daly rychle do pohybu a již v tomto roce bylo zakoupeno první výčepní zařízení pro komerční účely. Nedlouho poté přišla i první smlouva s pivovarem.

2011
Začátkem jara 2011 pořizujeme další 3 výčepní zařízení, následují nové kontrakty s pivovary a rozšiřujeme nabídku o pivní sety, slunečníky. Pivní záchranka se dostává do povědomí, hlavně v okolí Polánky. Začínáme zásobovat prvního stálého zákazníka s pravidelným odběrem piva a limonád. Sezona 2011 byla úspěšná a motivační s plánovaným růstem.

2012
Tento rok přináší zatím největší pokrok. Jsou vybudovány skladovací prostory, pořízeno dalších 6 výčepních zařízení, sanitační zařízení Cornellius Bublle Craft 3 a také párty stany. Rozjíždí se reklamní kampaň na Facebooku a v regionálním čtrnáctideníku Zrcadlo. Vznikají nová loga a reklamní bannery, billboardy, reklama na autě a webové stránky. Na skladě je více než 100 KEG sudů piva. Od léta začínáme nabízet k prodeji repasované výčepní zařízení a pivní technologii.

2013 -2014
V průběhu roku 2013 jsou připravovány  plány na vybudování nové skladovací haly. Začátkem roku 2014 je postavena nová zateplená skladovací hala o rozměrech 250 m2, skladem máme více než 400 KEG sudů piva, rozrůstá se nabídka nealkoholických nápojů a lahvového piva za akční ceny. K zapůjčení je přes 20 chladících zařízení a k dispozici je také několik desítek pivních setů a stanů.

2015

Sortiment rozšiřujeme o tvrdý alkohol, víno a další pochutiny za velmi příznivé ceny. K zapůjčení máme na sezonu 2015 více než 30 výčepních zařízení a kapacitu na 900 KEG sudů .