Vespalec Catering

www.vespalec-catering.cz

 

O naší cateringové společnosti

společnost VESPALEC CATERING působí na trhu od roku 2012. Celý projekt vznikl jako nápad několika nadšenců do vaření a rozrostl se natolik, že dnes o sobě můžeme s pýchou říct, že jsme seriózní cateringová společnost, která má za sebou spoustu zkušeností s pořádáním akcí všeho druhu i rozsahu: rautů, recepcí, banketů nebo gurmánských a tematických večerů.

Profesionální cateringové služby

Vaříme pro velké společnosti, účastníme se velkých akcí, kde za akce, které jsme schopni obsloužit, začínají na několika hostech a limit prakticky nemají. Naší prozatím největší akcí bylo 6 000 lidí obsloužených na jednom místě v jeden čas.

VESPALEC CATERING

Baví nás různé druhy cateringu a gastronomické umění obecně. Umíme zajistit seriózní banket, ale i výstřední kuchařskou show. Je jen na klientovi, co si přeje - my mu vždy vyjdeme maximálně vstříc.

Ať už připravujeme jakoukoliv událost, vždy se snažíme o to, aby naše jídlo bylo perfektní. A perfektní jídlo začíná u perfektní suroviny. A tu doplňujeme kreativitou při zpracování a ochotou u obsluhy. Tak se podle nás tvoří perfektní catering.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.

Pivní záchranka
Bylo Vám již 18 let?
ANO ne