OFYR Classic corten 100

Kód: 4418
Neohodnoceno
52 390 Kč
Skladem

Klasický původní OFYR, hodí se všude. Stvořen jako socha, která ozvláštní centrální část zahrady. Olympijský oheň, kde se lidé mohou potkávat i v zimě. Bez údržby a bez pohyblivých dílů. Pracant, kterého můžete přemístit na jinou nemovitost podle sezóny nebo si s ním otevřete stánek na farmářském tržišti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

OFYR je složen ze tří částí, které jsou do sebe pevně zapadají - podstavec a ohniště jsou z 3mm plechu a ocelová plotna, kterou tvoří 12mm ocelová oválná deska. Popel se vybírá shora lopatkou, takže klasické modely OFYR nemají žádné pohyblivé či odnímatelné části. Jinými slovy, nic se nemůže zničit ani ztratit.

Čištění OFYRu je asi nejjednodušší, jaké si dovedete představit. O popelu již byla řeč, plotna se čistí během vaření - špachtlí - ať už obyčejnou nebo originální OFYR SPATULA. Zkrátka zapomeňte na čištění mřížky nebo chemikálie. Po vaření umyjte nádobí a před dalším vařením vyberte popel. Zapalte oheň a až se OFYR rozpálí, oškrábejte plotnu. To je všechno.

Díky povrchové úpravě podstavce a ohniště je OFYR možno bez starostí nechat venku po celý rok. Plechy jsou upraveny jako korten - průmyslově orezlý plech, který již dále nerezne. Stejný materiál se používá na bezúdržbové fasády domů. Plotna je vyrobena z klasické oceli, jejíž povrchovou úpravu tvoří vrstva oleje, kterou vytvoříte během vaření. V ohništi je malá (cca 1,5 cm) dírka, která umožňuje, aby dešťová voda protekla skrz podstavec na zem.

OFYR ve svém nejčistším provedení. Navržen tak, aby se hodil do každého prostředí – OFYR Classic je nádherný předmět z cortenové oceli, a to i tehdy, když se zrovna nepoužívá. Zapálíte-li v něm oheň, promění se každá akce pod širým nebem v mimořádnou událost. Je dostupný ve velikostech 85 cm a 100 cm.

 

Rozměry:

Základna: 50 x 50 x 73 cm.

Topeniště: Ø 95 x 29 cm.

Grilovací plotna: Ø 98 x 1,2 cm.

Středový otvor plotny: Ø 50 x 1,2 cm.

Hloubka plotny: 24 x 1,2 cm.

Hmotnost:

Celková hmotnost: 103 kg.

Základna: 26 kg.

Topeniště: 22 kg.

Grilovací plotna: 55 kg.

 

1

2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.

Pivní záchranka
Bylo Vám již 18 let?
ANO ne