Grilovací kamna PETROMAX Atago

Kód: PET-701218
Neohodnoceno
6 833 Kč
Skladem

Všestraný cestovní konvenční gril, sporák, pec a ohniště...

Parametry

   
Záruka: 2 roky
Značka: Petromax
Materiál: Nerez
Použití: Bushcraft, Camping
   

Detailní informace

Detailní popis produktu

Petromax Atago je bezkonkurenční všestranný pomocník, který lze použít jako konvenční gril, sporák, pec a ohniště s uhlíkovými briketami nebo palivovým dřívím. Se svými čtyřmi základními funkcemi je možné provádět četné postupy přípravy a způsoby vaření.

Petromax Atago lze použít v kombinaci s holandskou pecí Petromax nebo s mřížkou a ohništěm. Stačí jednoduše umístit litinové nádobí (např. Petromax ft1, ft3, ft4.5, ft6 nebo ft9) na Atago. Pro jídlo z pánve lze umístit Petromax Griddle a Firebowl (fs48 nebo fs56) na Atago. Mísa nebo holandská trouba jsou pak kompletně obklopeny Atagem, výtěžek tepla je tak velmi vysoký. Navíc Petromax Atago přichází s grilovacím roštem, který slouží k jeho přeměně v konvenční gril. Bez grilovacího roštu lze Atago použít jako ohniště nebo v kombinaci s perličkou Petromax nebo čajovou konvicí pro přípravu teplých nápojů.

Díky unikátní bez-montážní konstrukci je Atago v mžiku připraveno k použití. Při sklopení má výšku pouhých 15 cm, což oceníte při manipulaci i uskladnění.

K PETROMAX Atago nabízíme také příslušenství a doporučujeme také přepravní tašku.

Technické parametry:

Rozměry (složeno): 42 x 42 x 15 cm 
Rozměry (rozloženo): 42 x 42 x 28 cm 
Hmotnost: 6,1 kg 
Materiál: nerez
Palivo: dřevěné uhlí, brikety, dřevo

Vyrobeno v Německu

petromax-logo

VYROBENO V NĚMECKU

Značka pro oheň a světlo, grilování a vaření v přírodě, Bushcraft a přežití.

"Naším posláním je udržet jiskru světla, která se objevuje v dobách, kdy se věčnost setkává s časem."
(Friedrich Schiller)

Filozofií naší společnosti je vnímat hodnoty tradice, inovace a kvality jako cíl a zároveň motivaci pro další rozvoj značky a zavádění inovativních myšlenek v oblasti outdoorové kuchyně a života v kempu. Osvědčené přístupy k ohni a světlu, naše vášeň pro výrobky a nadšení našich zákazníků tvoří pevný základ naší tradiční značky. Tým Petromax je hrdý na to, že může každý den přispívat k tomu, aby se dobrodruzi a světoběžníci mohli i nadále scházet pod světlem našich výrobků a sdílet své zážitky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.

Pivní záchranka
Bylo Vám již 18 let?
ANO ne